دانلود کتاب تفسیر قرآن کریم آیات برگزیده محسن قرائتی ویراست دوم pdf

دانلود کتاب تفسیر قرآن کریم آیات برگزیده محسن قرائتی ویراست دوم pdf
۴.۵ (۹۰%) ۲ votes

دانلود کتاب تفسیر قرآن کریم آیات برگزیده محسن قرائتی ویراست دوم pdf

دانلود کتاب تفسیر قرآن کریم آیات برگزیده محسن قرائتی ویراست دوم  را ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم. ارزش انسان به عقل ، ایمان ، اخلاق ، علم ، عمل و رشد انتخاب حسن اوست ، اما برای هر یک از این کمالات آفاتی هست که اگر آفریدگار هستی انسان را به حال خود واگذارد و پیامبران را به یاری او نفرستد ، گرفتار انحرافات گوناگون خواهد شد.

شیطنت‌ های خود را عاقلانه می پندارند، فکر خود را در موارد بیهوده بکار می‌برد ، گرفتار باورهای نادرست می‌شود و بجای حق به انواع باطل گرایش میابد ، درعمل راه مستقیم را وانهاده ، به راه های انحرافی می رود. بجای آموختن علم مفید ، به سوی دانستنی های بی سود و زیانمند می‌ رود ، هر روز بر آمار مفاسد و آلودگی های خویش می‌ افزاید و بجای انتخاب احسن در گزینش دوست ، همسر ، شغل و سایر امور شخصی ، اجتماعی و سیاسی در پی هوس های خود با دیگران می افتد که عاقبت سر از حسرت و خسارت در می آورد.

بر خلاف گمان ما ، پیشرفت صنعت و فناوری و گسترش مراکز علمی و دانشگاهی و ارتباطات و ماهواره‌ ای و اینترنتی و افزایش آمار محققان دانشمندان در رشته های مختلف عدالت ، امنیت ، صداقت ، امانت ، وفاداری ، جوانمردی ، ایثار و امسال آن را برای بشر به ارمغان نیاورده است.
چه بسیار دوستانی که از وسایل ارتباطی گوناگون بهره مندند اما رابطه صمیمی ندارند.شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

فهرست مطالب دانلود کتاب تفسیر قرآن کریم آیات برگزیده محسن قرائتی ویراست دوم

درآمدی بر شناخت قران

بخش اول: باور ها و باید ها

بخش دوم: از نشانه های او

بخش سوم: هجرت برای کسب علم

بخش چهارم: نماز و تفسیر قرآن

گفتار اول: پرستش و نیایش

گفتار دوم: تفسیر سوره حمد

گفتار سوم: تفسیر سوره توحید

گفتار چهارم: تفسیر سوره قدر

گفتار پنجم: ویژگی های مؤمنان

بخش ششم: سیمای بندگان خاص خدا

بخش هفتم: سیمای خردمندان در قران

بخش هشتم: حکمت هایی از قرآن

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0