دانلود حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم pdf

دانلود کتاب حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم pdf

دانلود کتاب حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم را ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم.‌کتاب مدارهای میکروالکترونیک نوشته سدرا و اسمیت در طول دو دهه اخیر به عنوان مرجع اصلی دروس الکترونیک پایه در بسیاری از دانشگاه‌های جهان تدریس می‌ شود. دبیر اجرایی چهارمین کتاب که اخیراً به زیور چاپ آراسته شده است بالغ بر ۱۲۵۰ مسئله نوشته شده است که در مقایسه با ویرایش قبلی یک سوم از مسائل آنها جدید می باشند.

کتابی که هم اکنون در اختیار شماست با نام « تشریح کامل مسائل مدارهای میکروالکترونیک» تقدیم دانشجویان عزیز می شود که شامل حل کلیه مسائل ویرایش چهارم مربوط به درس میکروالکترونیک ۱ است و توسط مهندس امیرعباس خامنیان و مهندس حسین اعلم شاهی به زبان فارسی ترجمه شده است. با توجه به این نکته که در ویرایش چهارم این کتاب مسائل ویرایش های قبلی حفظ شده است لذا برای دانشجویانی که ویرایش های قبلی این کتاب را در اختیار دارند قابل استفاده می باشد.

این مجموعه به عنوان کامل ترین و جامع ترین منبع در تشریح مسائل دروس الکترونیک می‌تواند برای داوطلبان آزمون های مختلف از جمله کارشناسی ارشد و… نیز مورد استفاده قرار گیرد. در آخر کتاب نیز نمونه سوالات درس الکترونیک ۱ دانشگاه های معتبر سراسر کشور افزوده شده است. شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

فهرست مطالب دانلود حل المسائل مدارهای میکروالکترونیک سدرا اسمیت ترجمه فارسی ویرایش چهارم

  • فصل اول: معرفی الکترونیک
  • فصل سوم: دیود
  • فصل چهارم: ترانزیستورهای دوقطبی پیوندی
  • فصل پنجم: ترانزیستورهای اثر میدانی (fet)
  • ضمیمه: نمونه سوالات نهایی درس الکترونیک ۱ دانشگاه های معتبر سراسر کشور
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0