دانلود کتاب اقتصاد خرد دومینیک سالواتوره ترجمه دکتر سبحانی pdf

دانلود کتاب اقتصاد خرد دومینیک سالواتوره ترجمه دکتر سبحانی pdf
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

دانلود کتاب اقتصاد خرد دومینیک سالواتوره ترجمه دکتر سبحانی pdf

دانلود کتاب اقتصاد خرد دومینیک سالواتوره ترجمه دکتر سبحانی را ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم.‌تئوری و مسائل اقتصاد خرد عنوان کتاب دومینیک سالواتره استاد دانشگاه فوردهام در نیویورک است. تاکنون علاوه بر زبان فارسی به زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، یونانی ، چینی ، ژاپنی و اندونیزیایی ترجمه و مورد استقبال استفاده وسیع و گسترده دانشجویان ذیربط در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد قرار گرفته است.

کتاب یک دوره کامل تئوری اقتصاد خرد را در سطح میانه به شیوهای بدیع و با لحاظ ظرایف آموزشی به خوانندگان خود ارائه می نماید و کتاب درسی بسیار راه گشایی در اقتصاد خرد محسوب می شود. ترجمه این کتاب بر اساس آخرین تجدید نظر ها و اصطلاحات و افزودنی های است که توسط نویسنده در چهارمین مرحله انتشار کتاب در سال ۲۰۰۶ صورت گرفته و این که تقدیم خوانندگان فارسی زبان می شود.

نویسنده در چاپ اخیر کتابی خویش فصول جدید تئوری بازی ها و رفتار انحصاری چند جانبه (فصل ۱۲) و همچنین اقتصاد اطلاعات (فصل ۱۵) که از جدیدترین تئوری های مرتبط با تئوری اقتصاد خرد هستند را اضافه کرده و برخی از فصول دیگر را با اعمال اصطلاحاتی مشمول تغییرات جدید قرار داده است.

علاوه بر این ها در سراسر کتاب مثال های اضافی مسئله های جدید و کاربردهای متنوعی از اقتصاد خرد را فراهم آورده است به نحوی که در مجموعه کتاب مفید قبلی خود را بسیار مفید تر و جامع تر به آموزشی تر ساخته است.شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

فهرست مطالب دانلود کتاب اقتصاد خرد دومینیک سالواتوره ترجمه دکتر سبحانی

فصل ۱: مقدمه

فصل ۲: تقاضا ، عرضه و تعادل

فصل ۳: اندازه‌گیری کشش

فصل ۴: تئوری تقاضای مصرف‌کننده

فصل ۵: عناوین پیشرفته

فصل ۶: تئوری تولید

فصل ۷: هزینه‌ های تولید

فصل ۸: قیمت و محصول

فصل ۹: قیمت و محصول در شرایط

فصل ۱۰: قیمت و محصول

فصل ۱۱: عناوین اخیر و پیشرفته

فصل ۱۲: تئوری بازی‌ها و …

فصل ۱۳: قیمت‌گذاری نهاده و اشتغال

فصل ۱۴: تعادل عمومی و اقتصاد رفاه

فصل ۱۵: اقتصاد اطلاعات

امتحان نهایی

پاسخ‌ ها

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0