دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی pdf

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی pdf

دانلود کتاب ارشد الکترونیک 1 احمدعلی اشرفیان _ پوران پژوهش ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم.۷۰۷ مسئله حل شده از دانشگاه های شریف ، تهران ، امیر کبیر ، علم و صنعت ، آزاد تهران و … و همچنین سوالات برگزیده کتاب های بوریس ، آرمانویچ ، دمیدوویچ ، آپوستل و … را برای شما آماده دانلود کرده ایم. در کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی هر فصل ، شامل سه بخش درسنامه ، سوالات و تمرینات می باشد. در بخش اول مطالب ، ساده و روان بیان شده ، همچنین از ذکر مطالب غیر ضروری خودداری شده است. ارایه مثال های متنوع در هر قسمت از درس ، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می گردد.

بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحان های دانشگاه های شریف ، امیرکبیر ، علم و صنعت ، تهران و دانشگاه های آزاد تهران جنوب ، تهران مرکزی ، تهران شمال ، علوم و تحقیقات ، قزوین ، کرج و… از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۷ می باشد. بعلاوه از آنجایی که اغلب سوالات امتحانی دانشگاه ها از کتب آدامز ، مارون ، دمیدووینچ ، و برادلی است ، گزیده ای از سوالات این کتب و البته کتب دیگر که حاوی مفاهیم مهمی می باشند نیز آورده شده تا دانشجو از رجوع به هرگونه منبع سوال دیگری بی نیاز گردد.

کتاب ۷۰۷ معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

کتاب ، شامل بیش از ۷۶۰ مساله با پاسخ های کاملا تشریحی است که از حیث تنوع و تعدادی می توان آن را در بین سایر کتب معادلات دیفرانسیل بینظیر دانست. سعی شده از هرگونه تکرار پرهیز شود و سوالات تکراری به عنوان سوال مشابه در زیر آن سوال آورده و فقط جواب نهایی آن ذکر شده است. توصیه می شود در صورت داشتن زمان کافی و جهت کسب تسلط بیشتر به سراغ آنها بروید. نام منبع هر سال در مقابل آن ذکر شده که یکی از مزیت های این طرح آن است که دانشجویانی که در دانشگاه های مختلف مشغول به تحصیل هستند. می توانند سطح علمی خود را با سایر دانشگاه ها بسنجند. شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

فهرست مطالب دانلود کتاب ارشد الکترونیک 1 احمدعلی اشرفیان _ پوران پژوهش

 • فصل اول: مقدمات
  فصل دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول
  فصل سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم و بالاتر
  فصل چهارم: حل معادلات دیفرانسیل با روش سری ها
  فصل پنجم: تبدیل لاپلاس
  فصل ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی
  ضمیمه: جدول فرمول های ریاضی
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0