دانلود حل المسائل دینامیک مریام ترجمه فارسی pdf

دانلود حل المسائل دینامیک مریام ترجمه فارسی pdf
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دانلود حل المسائل دینامیک مریام ترجمه فارسی pdf

دانلود کتاب تشریح کامل مسائل دینامیک مریام توسلی را ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم.استفاده از کتاب راهنما برای حل مسائل یک کتاب درسی در حد دانشگاه و چه در حد مقاطع پایین در روش متداول در میان دانشجویان و دانش آموزان است. این که کتاب راهنما تا چه حد می تواند برای دانشجویان مثمر ثمر بوده و به آنان در یادگیری مطالب درسی و درک بهتر محتوای آن کمک کند و یا به روح جستجوگری و کنکاش پیرامون مسائل و مطالب درسی و به طور عام تر مسائل علمی آسیب برساند هنوز اجماع نظری بین اساتید محترم وجود ندارد.

اما بنا به دلایل و استدلال های بی شمار و به نظر ما کتاب علمی حاوی مسائل حل نشده بدون کتاب راهنما فاقد اعتبار علمی لازم می باشد که ذکر این دلایل از حاصله بحث ما خارج است.

تاکید می‌شود که این استنباط فقط نظر شخصی نگارندگان کتاب را منعکس می کند. چیزی که در این میان بسیار حائز اهمیت است روش استفاده از کتاب راهنما. دانشجو باید زمانی به این کار رجوع کند که هنگام حل یک مسئله به اندازه کافی درباره آن فکر کرده و یا راه‌حل‌ هایی را آزموده است.

حال یا راه حلی بدین خطور نمی‌کند و یا از صحت راه حلی که در پیش گرفته و جوابی که به آن رسیدم مطمئن نمی باشد. بعد از طی این مراحل رجوع به کتاب راهنما دانشجو را از سردرگمی در آورده و برای حل مسائل بدیع اعتماد به نفس لازم را به او خواهد داد. شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

فهرست مطالب دانلود کتاب تشریح کامل مسائل دینامیک مریام توسلی

فصل اول: آشنایی با دینامیک

فصل دوم: سینماتیک ذرات

فصل سوم: سینتیک ذرات 

فصل چهارم: سینتیک سیستم ذرات

فصل پنجم: سینماتیک صفحه ای اجسام صلب

فصل ششم: سینتیک صفحه ای اجسام صلب

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0