دانلود کتاب فارسی عمومی دکتر شهریار حسن زاده pdf

دانلود کتاب فارسی عمومی دکتر شهریار حسن زاده pdf
۴.۵ (۹۰%) ۲ votes

دانلود کتاب فارسی عمومی دکتر شهریار حسن زاده pdf

دانلود کتاب فارسی عمومی دکتر شهریار حسن زاده را ما برای شما آن را آماده دانلود کرده ایم.‌این کتاب فرست مناسب را برای استاد درس فراهم می آورد که داشجویان را بیشتر با زیبایی های زبان فارسی آشنا کند و از طرفی دانشجو نیز مکلف می‌شود که حجم درس معین شده را خود شخصا مطالعه نماید ودر امر دانش اندوزی نکات تکمیلی را از استاد خود فراجوید.

بخشی از کتاب را به امور کابردی قرار داده شده است تا علاوه بر انجام وظیفه به هنگام فراغت از تحصیل نیز منبعی ارزشمند محل رجوع باشد؛ در کل کتاب ساده گرایی مینای کار بوده است از این جهت با طرح مباحث کلیدی و گزینش نکات مهم  دستور زبان، ارایه های ادبی و…  ارتباط منطقی و تا یخی را در امر آثار انتخاب شده حفظ شود و با یک بینش مشخص و برنامه ریزی شده از قرن چهارم تا معاصر دانشجو را با ادوار زبان فارسی همراه نماید تا از بالای این پل با عظمت و ارزشمند بناهای آباد پی افکنده از کاخ نظم و نثر و گلزار خوش بوی شعر و کلام را تماشاگر باشد و رشته های گرانب های سخن را قیمتی تر از آنچه که باید لمس کند.

بنا بر این بوده که از نظر اقتصادی نیز نظری به حجم کتاب شود. زیرا روشن است که خرید کتاب برای دانشجویان عزیز نیز خود حکایتی است؛ از این جهت با انتخاب دروس موضوع بندی شده از تراکم بخش های متعدد کاسته شد و در این گلستان اندیشه با قرار دادن موضوعات حماسی ، عرفانی ، اجتماعی ، اخلاقی و…. کوتاه ترین راه برای هدف خود برگزید.شما هم اکنون می توانید پی دی اف کتاب رو از سایت پروژه یاب دریافت کنید.

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0